"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

3 Ağustos 2008 Pazar

SINIR ÖTESİ HAREKAT VE AYILARIN HALİ

Ne zamandır ilk kez bir Sınır ötesi Hava Operasyonu yaptık;

Ne zamandır beklenen ilk hava operasyonunu beklenmedik bir anda,iktidar ve muhalefetin anlamsız kavgaları arasında,bir gece yarısı yapıverdik.Herkese rahatlar olsun.Artık Hava operasyonu da yapıldı. Muhalefetin ağzı kapanır herhalde.En azından hükümetin beklentisi bu yönde.Bu harekatların terör örgütünü bitirmeye ve ülkemizde yıllardır özlediğimiz barışa yararlı olmasını,görev alan erinden Generaline kadar hepsine başarılar dileriz.İç ve dış düşmanların her türlü iftira ve engellemelerine karşı da halkımızın duyarlı olması gerekmektedir.Teröristlerin de bir an önce yer aldıkları oyunun sonuçsuz bir iş olduğunu kavramalarını da anlamaları,emperyalizm uşaklığının da boş bir iş olduğunu görmelerini diliyorum.

Operasyonun ardından;Haberden,ordumuzun uzun zamandır ABD tehdidi nedeni ile gitmeyi özlediği Kuzey Irak Toprakları üzerinde bir kaç tur ve sorti yaptığını,sınır ötesinde bomba atma eğitimi yaptığını anlıyoruz.Hayırlı olsun.Bu operasyon,umarım ordumuzun kendine olan güvenini arttıracak bir deneyim kazanmasını sağlamıştır.Son bir aylık dönem içinde halkın gazını alacak operasyon haberleri bir nebze olsun gaz almıştır.Bu kesin.Hele Başbakanımızın konuşmaları,o hamasi sözleri inanın bana operasyondan daha etkili geliyor.(!).Adam öyle bir ses tonu ile sözler söylüyor ki sanırsınız artık kara fatmalar bile yerinden oynayamaz. Ancak ortada ne bir terörist cesedi ne de karşı taraftan "Şu kadar kayıp verdik" türünden bir açıklama var.Onlar tabii ki bunu yapmazlar.Biz vatandaş olarak ordumuzun,Cudi,Kandil ve adı her ne ise bölge dağlarını milyarlık bombalarla kazarak tarıma elverişli hale getirmelerinin dışında ülkemizin birliğine ve bütünlüğüne kastetmiş düşmanların işbirlikçilerine can kaybı da vermiş olmasını ummaktayız.Benim, ABD-AB desteğinde bu kadar korunan bu örgütün buralarda adam bırakıp da telef olmalarına izin vereceğine de inanasım gelmiyor.Çünkü akılcı değil.


Operasyonun yararları;Neyse ordumuz son model silahlarını burada denemiştir,iyi bir gece tatbikatı olmuştur.Eşgüdüm halinde disiplin içinde,uydu bağlantılı,canlı yayınlı,düşen bombaların anında ekrandan izlenebildiği bir askeri operasyon.Ülkemiz tarihinde bir ilk olması açısından gurur verici.Genel Kurmay Başkanımızın deyimi ile teröristlerin mağaraları artık "BBG Evi" olmuştur.Terör örgütü sayesinde,1974 Kıbrıs Harekatı sonrası 10/7 oranları ile ambargolara gelmiş,parasını ödediği 12 gemilik savaş filosunu bile bu ambargo yüzünden alamayan, 35 tonluk tankları,Reo,Cemse gibi koca personel taşıma araçlarını askerlerin iterek tatbikata götürmeye çalıştığı bir Türk Ordusundan,elektronik savaşlarda,hedefini yerin altında üstünde kendi bulan akıllı bombaların kullanıldığı ,canlı yayın harekat yönetmeye ulaşmış teknoloji harikası bir orduya geçiş açısından bu ayrıca kutlanması gereken bir başarıdır.27 yıllık PKK örgütünün ordumuzu getirdiği yer oldukça ileri bir seviyedir.Bu örgüt sayesinde o sıkı ambargoları aştık,çağımızın en geçerli savaş şekli olan "gerilla savaş tekniği"nde eğitimli bir ordu ve güvenlik gücü ordusu yarattık.Ordumuzun bu hali ile ne kadar gurur duysak azdır.Bu günlere gelinceye kadar kanlarını canlarını verenlere de burada bir teşekkür,ruhlarına rahmet dilemekteyim.Tabii oldukça pahalı bir eğitimdi bu.Onlar canlarını verdiler,millet,devlet para kaybetti,acı çekti,empeyalist ülkeler silahlarını sattılar ve daha gelişmişlerini bu sayede ürettiler.
Kaymağı yiyenler gayet açık.Kurban olanlar da açık.Tek sorun aradaki farkı "Kurban olacakların anlamaması.İnsan dahil tüm mahlukata düşmanlıkların olmadığı bir dünya dileğiyle.Biz de her an "Ti" ye alınan bir ordudan güçlü bir orduya kavuştuk.Ama,bu defa da başı bu emperyalistler tarafından sürekli bastırılan bir duruma düştük,adamlar izin vermeden kurşun bile atamıyoruz bu defa da, ya hayırlısı diyelim.Belki bu da Irak durumuna düşmeden geçer gider bakarsın.Bu büyük başarı ile yapılan askeri operasyonların da kış uykusuna yatmış ayı,yılan çiyan gibi hayvanlara zarar verdiği için de hayvanlar adına üzgünüm.

Operasyon,kış uykusundaki hayvanlardan başkasına zarar verdi mi?
Kış uykusunda bir ayı ailesi.İnsanların fesat planları yüzünden gecenin bir vakti nedenini anlamadan dünya değiştiren bu hayvanlar kim ne kadar lanet okumuşlardır.Zavallı hayvancıklar,düşünün,kış uykusuna yatmışsınız,tamamen savunmasız haldesiniz.Gece mi gündüz mü bilmiyorsunuz.Birden uykunuzun en tatlı yerinde yerler gökler sarsılıyor,korkunç patlama sesleri ile yattığınız toprakla birlikte havalara savrularak parçalanıyorsunuz.Bunu hak etmek için uykuya yatmış olmaktan başka hiç bir suçunuz da yok.Sadece o bölgede,toprağın meterlerce altında uykuya yatmış uyumaktasınız.Tüm suçunuz bu!Neymiş,insanlar biribirlerine karşı hıyanet ve düşmanlık içindeymişler,bu yüzden onlar da sizinle aynı topraklar üzerinde bulunuyorlar diye siz de perişan oluyorsunuz.İnsanların büyük ihtimalle bu korkunç ölüm şeklinden kurtulmaları da mümkün.Ama hayvan ve habersiz olduğunuz için kabak sizin başınıza patlamış.

Operasyon haberlerinden sonra yeni bir konu açıldı;Uydudan mağara içindeki insanların kol saatlerini görmek(!),toprağın derinine işleyip teröristleri arayıp bulan sonra patlayan (!) akıllı güdümlü bombalar filan aldı başını gidiyor.Efendim neymiş yeni Göktürk projesiymiş.İşte bu uydu bizi ABD-AB uydularına muhtaç etmekten kurtaracakmış.Dağın metrelerce içindeki mağaralarda barınan terörist,ayı,kurt,çakal,tilki varsa hepsini uzaydan tespit etmek mümkün olacakmış ve teröristlere aman verilmeyecekmiş.Asıl mesele ortaya çıkıyor.Paragöz Kürt aşiretleri kendi halklarını ABD-AB silahlarına denek olarak kullanmaktadırlar.Ortada Kürdistan olsa ne yazar.O da emperyalist silah tüccarı ülkelerin adına savaşan bir silahşör olarak kullanılacak olduktan sonra.Ziyan olacak zaten hesapsız doğurulmuş olan Türk ve Kürt gençleridir.Bunların kanları üzerine silah,uyuşturucu tüccarı batılı emperyalistler ve yerli işbirlikçileri safahat süreceklerdir.Onlar,Aralık ayında Bodrum'da güneş banyosu yaparken,bizim gençlerimiz de en öldürücü,en parçalayıcı bilmedikleri silahların hedefi olacaklardır.Hayvanlar bile kurban olacaklarını anlayıp bayram günleri şehr-i İstanbulun altını üstüne getirirlerken, İnsan kurbanlar ise onlar kadar direniş gösterememenin ezikliğinden bile habersizler.Hatta uyaranlara da "vatan haini" yakıştırması yaptıkları da bilinen bir şey.Oysa kimse onlara vatana asker olmayın demiyor.Başına bu pislikleri bulaştıran siyasilere oy verme veya onları senin hakkını koruyacak şekilde örgütlen bir şeyler yap.İzmir'de yine bir papaz bıçaklandı.Bu sadece ABD-AB halklarının bize karşı tahrik edilmesine hizmet etmektedir. Din savaşları halen devam etmektedir.Sadece bizim ilgi alanımız saptırıldı.Bunların ülkemizde böyle serbest çalışma ortamını yaratan hükümete karşı bir şeyler neden yapılmaz da piyonlarla uğraşılır anlamak mümkün değildir.Emperyalizm ve yerli işbirlikçiler "yeter" demedikçe ne terör örgütü vazgeçecek ne de ordu onları bütünüyle ortadan kaldırabilecektir."İzin verdim,git şuraya bomba at" demeyle yapılan askeri gaz alma operasyonları tabii ki halkımızı tatmin etmeyecektir.Sadece;Kış uykusuna yatmış hayvanların insanlardan daha çok çekecek çilesi olacak dostlar.Bu kadar açıkça dış güdüm altında bulunan bir operasyon ile ne kadar gurur duyulabilir ki bilemiyorum.Bu tamamen iş,siyaset dünyasının ülkemize çizdiği kaderle bağlantılıdır.Ordunun yapacağı bir şey yoktur. Olayların ışığında tek dileğim;İki ayaklısından bilmem kaç ayaklısına,uçanından yüzenine,akıllısından,devekuşuna kadar tüm hayvanatın huzur içinde yaşayabileceği bir dünya bir gün olur inşallah.Kimbilir bir üçüncü dünya savaşı sonrası da olsa bu gerçekleşecektir .

Keykubat.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.