"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

2 Ağustos 2008 Cumartesi

Rice:K. Irak için endişeliyiz

Rice: Türkiye ile görüşüyoruz, K. Irak için endişeliyiz

ABD Dışişleri Bakanı Condoleezza Rice, Irak sınırında Türk ordusunun hareketliliğine ilişkin, "Öyle ya da böyle, o sınırda daha fazla çatışma, Irak’ın istikrarına yardım etmeyecek, ancak biz Türklerle gerçekten çok, çok çok yakın çalışıyoruz" dedi.
Madrid’e giderken uçakta gazetecilerin sorularını yanıtlayan Rice, "Irak sınırına Türk ordusunun asker yığdığının" belirtilip, "ABD’nin endişeli olup olmadığının" sorulması üzerine, "Kuzey Irak’taki durumla ilgili Türklerle bütün seviyelerde kapsamlı görüşmelerde bulunuyoruz. PKK’nın, Türkiye’ye karşı terörist saldırılar için Irak topraklarını kullanmamasını istiyoruz ve bu konuda çok endişeliyiz" diye konuştu.
PKK ile mücadelede özel temsilci olarak atanan Emekli Orgeneral Joe Ralston’ın ilke olarak tek sorumluluğunun "bu konuda (PKK) Türklerle çalışmak" olduğunu vurgulayan ABD Dışişleri Bakanı, ABD, Irak ve Türkiye arasında bu meseleyle başa çıkmak için bir koordinasyon mekanizmasının kurulduğunu hatırlattı.
Bu çalışmaları devam ettirip genişleteceklerini söyleyen Rice, geçen hafta Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül ile telefonda görüştüğüne işaret etti ve "Bu problem konusunda sık temasımız var ve PKK’yı terörist bir örgüt olarak değerlendiriyoruz. Irak topraklarının terörist faaliyetler için kullanılmasına izin verilmemesinin herkesin sorumluluğu olduğunu anlıyoruz. Bu, çok uzun bir süredir devam ediyor.
Irak’taki mevcut durum yeni bir şey değil ancak biz çok ciddiye alıyoruz ve Türklerle temaslarımız da çok kapsamlı" dedi.
ABD’nin Türkiye’yi, kuzey Irak’a operasyon yapmaması yönünde uyarıp uyarmadığının sorulması üzerine de Rice, "Biz Türkiye ile sadece bu durumla başa çıkmak üzere çalışıyoruz. Öyle ya da böyle, o sınırda daha fazla çatışma Irak’ın istikrarına yardım etmeyecek. Ancak biz Türklerle gerçekten çok, çok çok yakın çalışıyoruz" diye konuştu.

CASEY: HAREKETLİLİK FARKLI GÖRÜLMÜYOR
ABD Dışişleri Bakanlığı sözcülerinden Tom Casey de Türkiye’nin kuzey Irak sınırındaki hareketliliğinde olağandışı bir şey olmadığını yineledi.
Casey, "İki gün önce, Türk ordusunun sınırdaki faaliyetlerinde olağandışı bir şey olmadığını, bunun rutin olduğunu söylemiştiniz. Son 48 saat içinde bu görüşünüzü değiştiren bir şey oldu mu" sorusuna
"hayır" yanıtını verdi.
Tom Casey, "Bizim anladığımız, bir süredir sınırın içinde ve çevresinde terörizm karşıtı operasyonlar düzenledikleridir. Geçen hafta olan da benim anladığım kadarıyla bunun bir parçası. Bildiğim kadarıyla bunlardan daha farklı bir şey olarak görülmüyor" dedi.

YORUM: Bu gündüz feneri melezi "Beyaz Adam"ın uşağı karı, atalarınca "Irkının yüz karası " ilan edilebilir.Atalarını zincirleyip taaa Amerikalara götürüp köle eden, açkarnına çalıştırıp,yemek masrafı olmasın diye öldürülen atalarının intikamını almak için çalışacağına "Uzun Bacaklı" Beyaz adamın hizmekarı olmak ona mutluluk veriyor.Kölelik genlerine işlemiş olsa gerek.

Baksanıza Ülkemiz için endişelenmiş:))AKP,İşbirlikçi Sermaye ve Satılmış basın'a rağmen hesaplarının bozulacağından endişelenmiş olabilir.

Bizim de AKP'den kurtulayım derken CHP-DP ve Liberal görüşlü partilere oy vermemizin de hiç bir şeyi değiştirmeyeceğiğni anlamamız gerekiyor.AKP'nin rolüne aday o kadar çok parti var ki.Ben de bundan endişeleniyorum..))

Unutmayalım "Terörizm ABD-AB Düşmanlığıdır" Yoksa Türkiye'nin bölünmesi senaryosu ise asla değildir.O ABD-AB'ye hizmettir.Olay budur,anlayış budur.Acilen bu ligden ayrılıp Avrasya Ligine geçmemiz gerekmektedir.

02.6.2007

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.