"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

2 Ağustos 2008 Cumartesi

İLAN EDİLMEMİŞ HAÇLI SAVAŞI İÇİNDE MİYİZ?

Fransa'da, 1. Dünya Savaşı'nda ölenlerin mezarlarının bulunduğu bir mezarlıktaki 50 kadar Müslüman'ın mezarına, Gamalı Haç ve diğer Nazi işaretleri çizildi.

Savcılık bürosundan yapılan açıklamada, Ablain Saint-Nazaire'deki Notre-Dame de Lorette Mezarlığı'nın Müslümanlar'a ait bölümünde bulunan mezarların hiçbirinin tahrip edilmediği bildirildi.

1. Dünya Savaşı sırasında Fransa, Cezayir ve Tunus'tan Müslüman askerleri de cepheye sürmüştü. Fransa'nın sömürgesi olan bu ülkelerden cepheye gönderdiği 600 bin kadar askerden 78 bini ölmüştü.

Cumhurbaşkanı Jacques Chirac, olayla ilgili yaptığı açıklamada, ''Mezarlara yapılan bu saygısızlık daha da şoke edicidir, çünkü bu saldırı yaşamlarını Fransa için feda edenlerin mezarlarına yöneliktir'' dedi.

Başbakan Dominique de Villepin ise hükümetin, bu saldırıyı yapanların adalet önüne çıkarılmasında ve her türlü ayrımcılığa karşı mücadeleyi sürdürmekte kararlı olduğunu söyledi.

Irkçılıkla mücadele eden ''SOS Irkçılık'' adlı grup, yaptığı açıklamada, bu tür saldırıları, ülkedeki cumhurbaşkanlığı seçiminde yapılan konuşmalara ve yorumlara bağladı


YORUM:Resmen ilan edilmemiş ama sert bir şekilde haçlı seferleri sürüyor.Bu gün de Belçika ve bazı AB ülkelerinde iş yerinde, molada,sokakta TÜRKÇE KONUŞMAK YASAKLANDI.Davul zurna ile çağırdıkları vatandaşlarımızı şimdi kovuyorlar.Sabancı katillerini yargılamadıkları gibi bu gün de af edilmeleri gündeme geldi.

Malatya olayını kınıyorlar ama Ermeni soykırım kararları alan ülke sayısı elliyi geçti.Amerika'da altı eyalet bu karaı aldı.Camiler yakılıyor,Soykırım olmadı diyene üç yıl hapis geldi.Bü gün de Türkçe yasaklandı.

Mezarlara HAÇ'lar çiziliyor.Allah sonumuzu hayır etsin.Ama halkımız çok tahrik ediliyor.Hükümet ve basın tepki gösteren halkı suçluyor.Törenle kiliseler açıyor.Bunu CHP yapsaydı Komünist derlerdi.Bunlara ne diyecekler.Bu olay cinayeti gerektirirmiydi dersen gerektirmez halkın yürüyüş,gösteri gibi eylemlerle defedilebilirdi.Kanunların zafiyeti yüzünden devlet bunları önleyemeyince iş da böyle yapıyor.

Balkanlarda Türk Kıyımı;

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/10613718.asp?yazarid=218

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.