"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

3 Ağustos 2008 Pazar

HOŞGELMEDİN ANARŞİ

HOŞGELMEDİN ANARŞİ

Aşağıda basında yer alan Üniversitelerde "Anarşi" olaylarının başladığını gösteren bir haber metni yer almaktadır.
"Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi’nde (DTCF) karşıt görüşlü iki öğrenci grubu arasında çıkan kavgada 4’ü polis 5 kişi yaralandı.
Alınan bilgiye göre, sabah saatlerinde fakülte yemekhanesinde karşıt görüşlü iki öğrenci grubu arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle kavga çıktı. Kavgada yaralanan bir öğrenci İbn-i Sina Hastanesi’nde tedavi altına alındı.

Çevik Kuvvet ekiplerinin müdahalesiyle kavga sona erdi. Bir süre sonra, gruptakilerden birinin, basın açıklaması yapmak için fakülte dışına çıkacağı sırada kavga tekrar başladı."


Bunların olacağını ne zamandır yazıp duruyorum.Eskiler demişler ki;

"Tarihe tekerrür derler ibret alınsa tekerrür olurmu?"

İbret almayı bırakın bir çok insanın sabah akşam uyarmaları sonuçsuz kalmıştır.Büyük devletlerin ülkemizi parçalamak için ilk aşamada insanımızı biribirine düşman edip bölmek ardından da kolayca işgal etme planlarının bu kadar sırıtarak geldiği görülmesine rağmen insanımız bu tuzağa balıklama atlıyor.

Düğmeye basılmıştır.Bu kadar sazan olan bir ülkede düğmeye basmayıp da nerede basacaklar ki?

Hem de Başbakanımızın Ocak ayının başında Madrid'ten fırlattığı "Türban siyasal simge olsa ne olur" füzesiyle anarşi tetiklenmiş,AKP'nin kapatılma teklifine "Ergenekon davası ile nasıl iliştirildiği kamuoyuna açıklanmamış ülkenin en tanınan insanlarının tutuklanmaları ile karşılıklı bir kavga haline gelmiştir.

Terör olayları artı Şeriat ihtilali çalışmaları biribirlerinin içine girmiş ve ortalık göz gözü görmez hale gelmiştir.

Koca Üniversitede eğitim "bir hafta" tatil edilmiştir.

15.Aralık 1945 yılında Doçent Behice Boran ile başlayan DTCF temelli anarşi olayları,1980 öncesi İstanbul Üniversitesinden meşhur 1969 kuşağınca başlatılmıştı.Bu da yine Ankara'dan.

Nerdeden başlarsa başlasın,sonunda başlayan tanıdık pislikler.Ülkemize değerli akıllı gençlerini ve parasını,amansız gelişme çağında zamanını ve her şeyini kaybettiren olaylar.

Bölücü anarşi sanki yetmezmiş gibi bir da sağ-sol vs.de ekleniyor....

Başlatanlardan bakalım kimler hesap soracak?

Yoksa biz de birden "Irak ve Afganistan örneğinde olduğu gibi ABD demokrasisine muhtaç hale mi düşeceğiz?

Zaman her şeyi açıklayacaktır ya,o açıklama da yazdığımız gibi olacaktır.

İnsanlarımıza sabırlı olmalarını,biribirlerine katlanmayı öğrenmelerini diliyorum.

Keykubat

25.3.2008

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.