"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

2 Ağustos 2008 Cumartesi

Hükümetin Faaliyetlerini Anlayabiliyormuyuz?

Sayın Başbakanımızın anlayamadığım bazı söz ve icraatları var,herkes gibi bende pek yorum yapamıyorum,paylaşalım:

"Benim işim Türkiye'yi pazarlamak,ben pazarlamacıyım"; Yahu bu ülke zaten paylaşılmış,kaynakları ve önemi senden benden daha iyi bilenler bunu yapmışlar.Bir dahi Atatürk bu paylaşımı biraz erteledi.Pazarlamaya gerek yok ki.Sen git başka bir şey pazarla!Bizim pazarlamacıya değil koruyup gözetip geliştirecek ve yüceltecek adamlara ihtiyacımız var.Madem bu ülkeyi toprağı ile satacaktık iki dedem ne diye Gazi oldu? Bizim vatandaşın Avrupa'dan toprak almasından vazgeçtik vize bile alamadığını muhterem görmez mi? Kıbrıs'ı II.Abdulhamit 80 yıllığına borç karşılığı kiraya verdi de karmaşada o da gitmedi mi?

Musul ve Kerkük dolaylarını özel mülkiyetine geçirmesine rağmen neden bu yerler Abdülhamit Han'ın varislerine verilmedi de bu topraklara Kürdistan kuruluyor,Özel Mülkiyete Avrupa Devletlerinin saygısı bu mudur?

Son günlerde iki İngiliz Vatandaşının İzmirde'ki askeri bölge olan iki adamızı dedelerinin malı diye almak için dava açmışlar.

II.Abdulhamit Han'ın bir ingiliz bankerden aldığı borç siyasetçiler tarafından alacaklıya baskı yolu ile yaptırılan dolaplar yüzünden "DUYUN'U UMUMİYE" yani borçların tahsili komisyonu kurdurarak devlet alacaklarına el koymuşlardır.Biz satılan topraklara karşı aynısını yapabilecekmiyiz?Satılmamış gibi yapabilecek gücümüz var mı?

Bu olaylar tarihi tekerrür ettirmiyor mu? Vatandaş olarak bunları anlayamıyorum.Sayın Hükümetimiz ya bunları düşünemiyor,ya bir bildiği var,ya da fırsat bu fırsat doldur küpünü mü diyor?Ama iyi işleri de var fakirlere de yardım ediyor falan herhalde onlar izah güçlüğü içindeler ya da vakitleri mi yok ne?.

Bir de son günlerde "Kıbrıs tavizi" olarak anılan konuda yaptıkları koordinasyonsuz çalışmalar ve açıklamaları bizleri vatandaş olarak üzmektedir.

Bu hatalar onların siyasi geleceklerini riske etmelerinden çok devletin prestijini ayaklar altına almaktadır.Bu çocuklarımızın geleceğine olumsuz etkiler yapacaktır.Sonumuz hayır olsun,Allah herkeze akil,izan versin.Giden gider,sorumlu idam edilse ne çıkar?Yazık,izah edin beyler.Lütfen!Keykubat

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.