"Türkiye Türklerindir +40" Bloguna Hoş geldiniz!!!

Ey Türk Milleti!
Birinci vazifen seni İslamcılık ve Türkçülükle benliğinden koparan, Araplaştıran din, devlet, ticarette sana yer vermeyen, seni küçük dereceli askeri görevlere vererek ölüme süren, sana hocalık, başbuğluk eden hainlere giydirdiğin tacı geri almaktır. Bunu yapabilmen için seni uyandıracak her türlü bilgi ve belge mevcuttur. Ya özgürlüğünü kazan ya da öl. Kölelikle atalarının kemiklerini sızlatma. Arap Rumların ırkçı kinci ensest sapık dinlerinden çık. Kurtuluşun başlangıcı burasıdır. Aklen kurtulmadıkça saltanatın da olsa kölesindir unutma. Sen özgür birey olmadıkça kardeşliğin önemi yoktur. Devletin her yüksek kademesine göz dik yerini al. Tırsma. Çabala, savaş ve kazan! Birlikte yaşadığın kavimlerle kardeşlik o zaman daha güzel olacaktır. Alaeddin Yavuz

Tarih boyunca atalarımız günümüzdeki kadar, her türlü bilgiye ulaşabilecek böyle bir çağ yaşamadılar.
Bizler tümünden şanslıyız. Buna dayanarak, blog içerikleri binlerce yıldır doğru bilinenleri sorgulamaktadır.
İster bu bloğda, ister okulda, camide veya başka yerde hiçbir yazılanı, öğretileni “sorgulamadan, araştırmadan” doğru kabul etmeyiniz!
Vatan-Millet davası,hiçbir kurum veya kuruluşa havale edilemez, milletçe sahiplenilmedikçe hiç bir dava milli değildir.
Davasına sahip çıkmayan halk da millet değil sürüdür. Adilyargıç/Keykubat.

Blog yazılarının telif hakları-copyright © “adilyargic; adilyargicc; keykubat.blogspot.com ve keykubat.blogcu.com” rumuzlarıyla yazan Alaeddin Yavuz’a aittir.
Hala okumak istiyorsanız buyurunuz.

Saygılar, sevgiler!

Hakkımda

Fotoğrafım
İstanbul, Kartal, Turkey
KENDİLERİ İÇİN PLAN YAPMAYAN MİLLETLER, BAŞKALARININ KENDİLERİ İÇİN YAPTIKLARI PLANLARA RAZI OLURLAR.Keykubat- ATATÜRK'TEN SONRA ÜLKEMİZDEN TÜRK ve MÜSLÜMAN HALKLAR İÇİN PLAN YAPAN ve EZİLEN HALKLARA ÖNDER OLACAK SİYASET İZLEYEN BİR LİDER ÇIKMAMIŞ, ARDILLARI,ONUN İZLEDİĞİ ANTİ EMPERYALİST SİYASETİ TERK ETMİŞ,DEVLETİ AB-D KUCAĞINA ATMIŞ VE ONLARA BAĞLILIĞI ATATÜRKÇÜLÜK SAYMIŞ,HALKIMIZIN DİNİ VE IRKİ DEĞERLERİNİ AŞAĞILAYARAK TAHRİK ETMİŞ, KADEMELİ OLARAK HALKIMIZI HIRİSTİYANLAŞTIRMAK İÇİN DIŞ GÜÇLERCE GİZLİ-AÇIK DESTEKLENEN SAPIK DİNCİ YAPILANMALARI GÜÇLENDİREREK,İKTİDARA TAŞIMIŞ,IRK,MEZHEP BAĞLAMINDA KARŞILIKLI DÜŞMANLIKLAR YARATMIŞ, ÜLKENİN KAYNAK VE SERMAYESİNİ YABANCILARA PEŞKEŞ ÇEKMİŞ,YUKARIDA SAYILAN AB-D PROJELERİNE GÖRE ASKERİ DARBELERLE KENDİ MİLLETİNİ SİNDİREREK BÖLÜNMENİN YAŞANDIĞI BÖYLE GÜNLERDE BİLE TEPKİSİZ KALMASINI SAĞLAYAN KORKU ORTAMINI HAZIRLAMIŞ,BENZER MUHTELİF İHANETLER İÇİNDE BİR ŞEKİLDE YER ALMIŞLARDIR.İÇİNDE BULUNDUĞUMUZ GÜNÜN DURUMU BUDUR-Keykubat İNSAN,PRANGA VURULMAKLA,KIRBAÇLANARAK ÇALIŞTIRILMAKLA ESİR OLUR.ESİRLİĞİ YAŞAM BİÇİMİ OLARAK BENİMSERSE KÖLE OLUR. VATANINIZA,DEĞERLERİNİZE,ÖZGÜRLÜĞÜNÜZE SAHİP,HER TÜRLÜ EMPERYALİZME KARŞI ÇIKIN!!! Keykubat

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

Translate

Bu Blogda Ara

3 Ağustos 2008 Pazar

AKP'Yİ BÖYLE BİLMEZDİK

AKP'Yİ BÖYLE BİLMEZDİK

Kapatılma davasının kabulünün ardından dün çıkan bir dedikodu da AKP'nin yeni parti kurmak yerine hazır kurulu olan Güçlü Türkiye Partisi'ni satın alacağı iddiasıydı.
Sözde, parti başkanı olan sayın Bekleviç de Başbakanın uçağı ile İstanbul'a kadar gelmişmiş.
Bunlar yazıldı çizildi.
Benim dikkatimi çeken hemen sembol olmuştu.
Parti sembolü bir deniz atıydı.
Denizatları bentos türü deniz canlılarındandırlar.Bilimsel adı Yunanca'dan gelir "Hippocampus" Türkçesi de "Kambur at" demekmiş.
Yani,deniz dibinde veya dibe yakın yosunlara tutunarak yaşayan küçük kabuklularla beslenen 4-30 cm arasında boylarda olan boyunlu,halka kemikli bir balık cinsi.
Sembolü Ampul olan AKP,yüzmeyi bile beceremeyen bu deniz atını ne yapacak diye düşündüm ve bir anlam veremedim.
Sonra aklıma geldi.
AKP modaya mı uyuyordu?
Doğuran erkek Arno filminden,doğurmayı bekleyen Amerikalısı, AB telkinleriyle bazı İstanbul üniversitelerinde açılan eşcinsel ve gay klüpler.
Ne alakası var demeyin canım.
Bu partinin de bir yönü kadınlara "pozitif ayırımcılık yapmakmış" nasıl oluyorsa ama sonunda bir ayırım var.

Denizatları da erkeği hamile kalan hayvan türlerindendirler.Yani rahimlidirler.Yani dişilerine pozitif ayırım yapmış yaratılıştan kültürlü hayvanlar ne de olsa.
AKP de ABD-AB gide gele hani yani dedim,bir şey mi oldu?
Avrupa'ya gidenlerimiz ya küpeli,uzun saçlı,yırtık pantolonlu abuk sabuk saç ve sakal tipleriyle dönüyorlar ya.
Yaklaşık altı yıldır iktidarda bir şey mi bulaştı,ben AKP'yi böyle bilmezdim dedim.
Neyse bu sabah yalanladılar.
Ama dedikodu niye yayıldı ki? Ateş olmayan yerden duman çıkmaz.
Ampulden denizatına uzanan kısa bir sembol olayı ,daha neler göreceğiz bakalım.?
Keykubat
03.4.2008


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Not: Yalnızca bu blogun üyesi yorum gönderebilir.